Exam Countdown
Pelawat Kini
We have 18 guests and 1 member online
Content View Hits : 14399
Home

MAJLIS PELANCARAN PROGRAM " SMK TANAH MERAH GEGAR"

SMK TANAH MERAH GEGAR

"TRANSFORMASI HALA TUJU PENDIDIKAN SMK TANAH MERAH"

 

 

 


 

PERSIAPAN PERHIMPUNAN PERTAMA

PERSIAPAN PERHIMPUNAN PERTAMA

SMK TANAH MERAH

 

PENDAFTARAN PELAJAR TAHUN 2016

PENDAFTARAN PELAJAR PERALIHAN DAN TINGKATAN 1

DI SMK TANAH MERAH

 

GURU BERTUGAS MINGGUAN

GURU BERTUGAS MINGGUAN :

4 JANUARI 2016 SEHINGGA 8 JANUARI 2016

  • PUAN HAJAH ROSMA BT MOHAMED
  • PUAN RAFIDAH BT MOHD SAHARIN
  • PUAN LIM LAI CHING
  • PUAN RUKUMANI DEVI A/P RM MANIAM
11 JANUARI SEHINGGA 15 JANUARI 2016
  • CIK CHONG SUAT KIEN
  • EN.VEALUSAMY A/L KOLENDAN
  • PN.ZUHAINA BT ZABIDI
  • PUAN HANISAH BT MUSTAFFAR
25 JANUARI SEHINGGA 29 JANUARI 2016
  • PUAN DEVAKY A/P GOPAL
  • PUAN NOR AZHANA BT RAMLI
  • PUAN LOKE KEE NEE
  • PUAN ZURAIDA BT HARUN

 

Senarai AJK Hari Pendaftaran Darjah Peralihan & Tingkatan 1

Senarai AJK Hari Pendaftaran Darjah Peralihan & Tingkatan 1

Bagi Sessi Persekolah

Tahun 2016


Pengerusi                           : En. Razali bin Md. Taib

Timb. Pengerusi               : Hj. Zulkifly bin Ujang

Naib. Pengerusi                : Pn. Hjh Norrohani bt Othman

: En. M.Ayappan

Setiausaha                          : Pn. Intan Aini bt Ali

Penyelaras                          : Pn. Loke Ke Nee

Bacaan Doa                         : En. Che Hafizie bin Che Hassan

AJK Sambutan                   : Semua Ketua Bidang

:  Pn. Hasnoraida bt Mat Johari

Pengacara Majlis             : En. Sathiyaseelan a/l V. Semban

Keselamatan/Tunjuk     : 1. En. Ong Chee Keong (K)

Arah                                      2. En. Chandrasagran a/l Muthusamy

3. Pn. Hanis Wahida bt Harun

Persiapan Pentas             : 1. En. Vealusamy a/l Kolendan (K)

2. Pn. Azieyana bt Mohd Ariffin

Persiapam Tempat          : 1. Cik . Hazne bt Sharidan (K)

2. Pn. Nik Hasmazalila bt Hashim

3. Pekerja Sekolah

Nombor Pendaftaran     : 1. Pn. Zainab bt Ismail (K)

2. Pn. Pn. Wasumathi a/p Perumal

Siaraya                                 : 1. En. Tien kiet Boon (K)

2. Pn. Siti Wan Shahariah bt W I

Pendaftaran Pelajar       :  1. Cik Chong Suat Kien (K)

2. Pn. Mimi Artizza bt M Surin

3. Pn. Chew Lee Lee

4. Pn. Devaky a/p Gopal

5. Pn. Liew Chin Wei

6. Pn. Zaiti Iffah bt Abdul Khalid

7. Pn. Zuhaina bt Zabidi

8. Pn. Vishnu Priya a/p Rave Kumar

9. Pn. Rukumani Devi a/p RM  Maniam

10. Pn. Noor Suhaila bt Sidek

Pendaftaran Ibu Bapa    : 1. Cik . Teh Lee Yan (K)

2. En. Viknesvwary a/p Sellvaraju

3. Pn. Rosma bt Mohamed

Fotografi dan                     : 1. Pn. Siti Wan Hasmaimun bt Hassan (K)

Dokementasi                         2. En. Viknesvaran a/l Ramachandran

3. Cik Farahana bt Abd Karim

4. Pn. Sabaniah bt Abdullah

Buku Program                   : 1. Pn. Nor Nadiyah bt Jamaluddin (K)

2. Pn. Rafidah bt Mohd Saharin

Makan & Minum             : 1. Pn. Norehan bt Abdullah (K)

2. Cik. Siti Fatimah bt Abdul Rahman

3. Pn. Khairah bt Abdul Wahab

SPBT                                      : 1. Pn. Hasniwati bt Abu Osthman (K)

2. Pn. Maliga a/p Balakrishnan

3. AJK SBPT

Koperasi                              : 1. Pn. Mardzita bt A. Ghani (K)

2. Pn. Masitah bt A. Wahid

3. Pn. Lim Lai Ching

4. Pn. Ibranazarrina bt Ibrahim

5. Pn. Zuraida bt Harun

6. Pn. Hanisah bt Mustaffar

7. Pn. Khadijah bt KE Mohamed

8. Pn. Siti Erniza bt Taib

9. Pn. Nor Azhana bt Ramli

10. Pn. Nurlin bt Ab Ghani

11.Pn. Hajah  Khaziah bt Ab. Karim

12.  Ajk Koperasi

 
Gambar Pilihan
IMG_3824.JPG
Pautan